Jan

Jan Sobotka

EY

Jan Sobotka nastoupil do EY v roce 2015, kde nyní zastává pozici Senior Consultanta v oddělení IT Advisory. Jan se zaměřuje na návrh a vývoj systémů pro finanční instituce v oblasti úvěrového rizika. V minulosti pracoval také na návrhu a vývoji jádra systému pro pojišťovnu a integrační platformy účetního systému. Kromě toho vedl také mnoho projektů týkajících se webových aplikací. Zaměřuje se především na práci s databázemi a Application Lifecycle Management. Ve volném čase cestuje na motocyklu nebo hraje na bicí.


Tomáš

Tomáš Mužík

EY

Tomáš Mužík je výkonným ředitelem oddělení IT poradenství pro finanční instituce v ČR a ve střední Evropě. Do EY nastoupil v roce 2016, předtím více než pět let působil ve společnosti Hewlett Packard Enterprise a třináct let v SAS Institute. Zaměřuje se především na oblast velkých dat a datových analýz, IT strategie a trendy digitálního bankovnictví. Jeho tým také vyvíjí softwarové nástroje pro oblast IFRS9.


Aleš

Aleš Machander

Creative Dock

Datové analytice se věnuje už 8 let. Začínal jako business intelligence analytik v Telco, později měl na starosti tým analytické podpory obchodní sítě a poté se přesunul do řízení týmu CVM (zvyšování hodnoty zákazníků). Má bohaté zkušenosti s prací s daty jak na straně datové tak i následně komerční analýzy. S Creative Dock spolupracuje již několik let a specializuje se na inovace v online marketingu a risku.


Miroslav

Miroslav Esser

Creative Dock

Chief Data Officer v Creative Dock. Více než 15 let zkušeností v oblasti Big Data. V minulosti vedl Business intelligence a Data mining týmy v Telco. Je jedním ze spoluzakladatelů Creative Dock. Navrhoval kredit riskové a fraudové modely pro startupy Zonky a KupNajisto.


Tomáš

Tomáš Žďára

Česká spořitelna, a.s.

Znám lidi a lidi znají mě. Horizontální proxy, zvědavec, nadšenec a dotahovač, toho času korporátní punkáč. Tradičně stojím mezi různými komunitami a světy, kde povětšinou hledám způsob, jak si být vzájemně užiteční. Aktuálně si žiju svůj diskopříběh s dalšími šílenými vizionáři na nečekaném místě, ve Spořce. Aneb jak pohnout firmou s 10000 spolupracovníky myšlením o 15 let dopředu.


Lukáš

Lukáš Mikeska

EY

působí v EY na pozici senior manažer v oddělení IT Advisory. Lukáš má více než 15 let zkušeností v IT poradenství. Vedl řadu projektů v bankovním sektoru, energetice i veřejné správě. Specializuje se na oblasti IT a data governance, transformační projekty v IT a optimalizace provozních modelů IT. Lukáš vystudoval mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Volný čas rád tráví na golfovém nebo volejbalovém hřišti.


Štěpán

Štěpán Bach

EY

Vystudoval informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ještě v rámci studia byl na několikaměsíční stáži v USA a poté nastoupil do EY, kde nyní zastává pozici manažera v oddělení IT Advisory. Štěpán se již více než 6 let zaměřuje na poradenské projekty pro finanční instituce v oblasti návrhu a optimalizace IT operačních modelů, návrhu IT strategií a IT governance a řízení a podpory IT implementačních projektů. Během svého působení v EY působil také její v londýnské kanceláři. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině a pak také jízdě na koni a horské cyklistice.


Eva

Eva Peterková

StarLift

Eva Peterková buduje po boku zakladatelů Lenky Kučerové a Andreje Kisky ml. program StarLift, který bude vysílat talentované české a slovenské studenty na placené stáže do startupů v Sillicon Valley. Přešla do něj z Rockaway Capital a po návratu ze studií v Londýně. Ve StarLift navazuje na 11 let zkušeností z vedení neziskové organizace Together Czech Republic (mezinárodní projekty pro mládež z programu Erasmus+). Kolem startupů se Eva točila již v pradávné historii, kdy se slovo startup ještě ani nepoužívalo - v roce 2000 spolu s bratrem založila konferenci JuniorInternet, kde zvítězilo několik velkých jmén naší scény - Jan Řežáb, Zdeněk Cendra atd.


Atakan

Atakan Cetinsoy

BigML.com

Přednášející je víceprezidentem americké firmy BigML.com nabízející od roku 2012 uživatelsky přívětivé vytváření prediktivních modelů jako službu v cloudu


Matouš

Matouš Tlapák

Corinth s.r.o.

Matouš se po roce cest s Corinthem a SVhousetv vrací zpět do ČR, aby zde dokončil své studium a předal cenné zkušenosti, které během cest nabyl. Matouš je studentem posledního ročníku VŠE a v Corinthu pracuje na pozici Alliances & Partnership - tzn. že se stará o rozvoj globálního obchodu, tj. business development. Práce ve startupu mu dává hodně a umožňuje realizovat jeho touhu cestovat. USA bylo 7. zemí, kde delší čas pobýval.


Dita

Dita Přikrylová

Czechitas

Dita, absolventka informatiky a ekonomky v Brně, je zakladatelkou a ředitelkou neziskové organizace Czechitas, vzdělávají ženy v IT. Kromě toho je datovou analytičkou na volné noze a pro EY, učí děti programovat a učitele na středních školách učit, snaží se digitalizovat veřejnost a studovat PhD v oblasti BI. Forbes ji vybral letos mezi 30 nejvlivnějších lidí pod 30 let.


Martin

Martin Půlpitel

Ackee

Martin je absolventem FEL ČVUT. Na ČVUT pomáhal založit nejmladší Fakultu informačních technologií, kde také přednáší. V roce 2012 založil přední technologickou firmu zabývající se mobilním vývojem, Ackee. V Ackee řešil projekty např. pro Škoda auto, startup v Sydney GoJoe nebo pro francouzskou ropnou společnost Total. Má rád vysoké hory, cestování, dobré jídlo, literaturu a sport všeho druhu.


Michal

Michal Bilka

Slevomat.cz

Vedoucí mobilního vývoje. Baví ho vymýšlet chytré věci, které lidem zjednodušují život. S mobily si hraje skoro pořád. Nemohl by žít bez sportu, dobrého jídla, vína a kafe. Letos se rozhodl zúčastnit se série ultra trail běhů, nejdelší bude mít skoro 100 km. V posledních měsících jeho život ovládl hrdý Brit, kocour Eddie.


Marie

Marie Chytilová

Slevomat.cz

Šéfka největšího slevového portálu v Česku s ročním obratem 1,2 miliardy korun. K obchodu se poprvé dostala během studia na vysoké: nastoupila do butiku Zara jako aranžérka zboží, ale už po pár měsících se stala vedoucí prodejny. Do Slevomatu přišla v roce 2012. Postupně se vypracovala z manažerky pro Prahu přes šéfku módní sekce až na CEO celé společnosti. (převzato z http://www.forbes.cz/30pod30/6-chytilova-marie)


Paolo

Paolo Lacche

Skype

Paolo Lacche is a Product Manager with 13+ year experience in the software industry, he comes from university research and is passionate about creating products for millions of users. Currently managing the next generation of Skype Web clients, Paolo also lead the Czech Product Management community


Josef

Josef Holý

MSD

Josef Holý má zkušenosti jak z korporátního, tak startupového prostředí. Předmětem jeho zájmu je user-centered design, personalizace a lean product development. Začínal kdysi jako Java programátor, poté pracoval několik let v Sun Microsystems (dnes Oracle) jako Social Network Designer a nakonec spoluzaložil vlastní mcommerce startup proactify.com. V MSD je od května 2014 a vede zde UX team a je také zodpovědný za nové platformy pro personalizaci a správu znalostí (Emerging Platforms).


Michal

Michal Špaček

Freelance

Michal Špaček je přední odborník na internetovou bezpečnost. Přednášel mimo jiné v Las Vegas a pomáhal lépe zabezpečit Slevomat.


Oliver

Oliver Dlouhý

Skypicker.com

Zakladatel Skypicker.com. Věří v to, že i jednotlivec může pohnout světem - a dělá vše pro to, aby to dokázal.


Jiří

Jiří Bulant

Seznam.cz

Vedoucí týmu vývoje UI


Dominik

Dominik Michna

Seznam.cz

Programátor senior UI


Zdeněk

Zdeněk Vlach

Seznam.cz

Vedoucí týmu vývoje UI


Michal

Michal Hrubý

Business for Breakfast

Je brněnským ředitelem Business for Breakfast. Jedná se o podnikatelské kluby, které sdružují podnikatele a vytváří prostředí, ve kterém si mohou efektivně pomáhat a rozvíjet své byznysy. I přesto, že se této činnosti věnuje necelých 5 let, uvádí, že networking intuitivně používá již téměř 20 let.


Petr

Petr Krejčí

MinutovyNetworking.cz

Petr je zakladatelem Minutového networkingu, který propojuje zajímavé lidi z businessu. Konzultuje a pořádá workshopy na téma networkingu. Na přednášce se podělí o praktické rady a tipy jak získávat a udržovat si kvalitní síť kontaktů.


Hynek

Hynek Husník

Storyous.com

Spoluzakladatel a CEO projketu Storyous.com


Jakub

Jakub Plas

Ordr.cz

Co-Founder a CEO projektu Ordr.cz


Lucie

Lucie Pechová

Natalíři.cz

Spoluzakladatelka a CEO projektu nataliri.cz a dietavkrabicce.cz


Jiří

Jiří Nedomlel

Seznam.cz

Projektový manažer v oddělení Business Development v Seznam.cz.


Jeff

Jeff Jonas

IBM

IBM

Robert

Robert Mitka

Ringier Axel Springer

Head of M&A department

Oliver

Oliver Scholz

Skype

Principal Group Program Manager v pražském Skypu a držitel dvou patentů.


Jakub

Jakub Havrlant

Zakladatel bezrealitky.cz, který je přesvědčený, že investice nejsou jenom o penězích, ale vytváření přidané hodnoty pro začínající projekty.


Dušan

Dušan Mondek

IBM

Dušan Mondek, absolvent ČVUTu, se pohybuje již několik let v bezpečnostním sektoru. Mnoho zkušeností získal během práce pro IBM, kde zastával technické a obchodní pozice v oblasti IBM Security Systems. Jeho poslední angažmá byla role IBM Security technického konzultanta pro střední a východní Evropu. V současné době je zakladatelem a ředitelem startupu zaměřeného na informační bezpečnost. Před nedávnem se jeho startup stal obchodním partnerem IBM Česká Republika a dále rozšiřuje své aktivity pro region střední Evropy.


Dita

Dita Přikrylová

Czechitas

.


Jiří

Jiří Kolařík

SocialBakers

Jiří Kolařík alias Kolda, stál u zrodu SocialBakers, aktuálně působí na pozici Product Owner a řídí celou webovou strukturu Socialbakers.com. Jeho zkušenosti a promyšlené strategie, v oblasti webové tématiky přispěli k úspěchu SocialBakers. Kolda pohovoří o interních aspektech globálního rozvoje firmy, vývoje a firemní kultury. Nahlédnete do kuchyně firmy, které se podařilo uspět na globálním trhu a dozvíte se interní informace, o kterých se v žádných mediích nedočtete.


Jan

Jan Šafka

Atollon

Zakladatel globální společnosti Atollon Ltd. (www.atollon.com). Společnost Atollon Ltd. úspěšně působí na globálním trhu cloudových informačních systémů pro řízení procesů zaměřených na firmy poskytující profesionální služby (právní, účetní a podobně).


Ludvík

Ludvík Slavík

Opifer

Zakladatel společnosti Opifer Ltd. a v současnosti výkonný ředitel startup akcelerátoru Opifer (www.opifer.cz).


Filip

Filip Mikschik

StartupJobs

Filip Mikschik je zakladatelem portálu StartupJobs.cz, který propojuje talenty se startupy a skvělými firmami. Dokončuje studium VŠE, kde spoluzakládal studentskou organizaci Business IT Club. Zde se také dostal ke startupům. Krátce pomáhal ve startup akcelerátoru StartupYard. V červnu 2012 založil projekt StartupJobs, kde pomáhá začínajícím firmám získat ty správné talenty do týmu a lidem najít práci, co je bude bavit.


Tomáš

Tomáš Berger

Leady

Tomáš založil a řídí firmu Imper, která dodává informace do většiny bankovních domů, HP, Canon, IKEA a tisíce dalších firem v ČR i zahraničí. Mezi úspěšné datové aplikace patří Leady.com - monitoring návštěvníků webu, Merk.cz - databáze firem a Monitora.cz - systém, který monitoruje média, web a sociální sítě.


Vít

Vít Horký

Brand Embassy

Vít Horký je zakladatelem Brand Embassy, nástroje oceněného prestižní americkou cenou Red Herring usnadňujícího firmám reagovat na nespokojené zákazníky kdekoli na internetu. V 17 letech místo za holkami běhal za klienty v reklamní agentuře Inspiro Solutions, kterou založil, sedm let vedl a následně prodal. Lidé o něm říkají, že je cílevědomý a měl by víc spát. Vystudoval britskou Teesside University, prosazuje inovaci v zákaznické péči coby zakladatel globální iniciativy Future Care a rád hraje plážový volejbal. osobní blog: www.vithorky.com Firemni web: www.brandembassy.com Iniciativa: www.futurecareinitiative.com


Daniel

Daniel Vávra

Warhorse Studios

Vystudoval Střední umělecko průmyslovou školu v Turnově. Od útlého věku tvořil všechno možné na počítačích, kreslil komiksy, fotil a psal. V roce 1998 nastoupil do tehdejších Illusion Softworks jako 2D grafik a podílel se na vzniku Hidden and Dangerous. Později se stal hlavním designerem, scénáristou a režisérem zatím nejúspěšnější české hry Mafia. Hned po té začal pracovat na scénáři a designu jejího pokračování, po jehož dokončení se dále na titulu aktivně nepodílel a v pražském studiu IS pracoval na jiných, bohužel nevydaných projektech. V roce 2009 se rozloučil s IS (v té době již 2K Czech) a nyní pracuje na volné noze. Kromě herního designu dlouhá léta píše oblíbené komentáře a články pro časopis Level a občas publikuje i v jiných magazínech. Jen tak pro zábavu si občas připomene svou původní grafickou profesi a navrhne si obal na CD, web, nebo logo pro různé kamarády a zajímavé projekty. Kromě toho se amatérsky věnuje fotografii, je zaníceným hráčem military verze paintballu a s přítelkyní se stará o anglického bullteriéra Jendu. Ocenění Nominace: Game Developers Choice Awards - Excellence in Writing Metacritic - 88% Mafia Gamerankings - 90% Mafia Mnoho ocenění hra roku, hra měsíce a nejlepší scénář za Mafii


Igor

Igor Staněk

nVidia

Igor Staněk je nejvýše postavený Čech v nVidii a zastává pozici Senior Product PR Managera pro oblast EMEAI (Europe, Middle East, Africa, India).


Roman

Roman Kummel

Seznam.cz

Roman se již od svého dětství věnuje IT technologiím a od roku 2003 se pohybuje hlavně v oblasti zabezpečení webových aplikací. Je provozovatelem webových serverů www.soom.cz a www.clanky-v-aukci.cz. Od roku 2011 pořádá odbornou konferenci Hacking & Security Konference. Je autorem knihy XSS: Cross-Site Scripting v praxi a mnoha článků v odborných časopisech. Od roku 2004 je Roman postupně na různých pozicích zaměstnán v jedné soukromé firmě, aktuálně jako správce informačního systému. Mimo to je také drobným živnostníkem. Provozuje malý e-shop, provádí penetrační testy webových aplikací a poskytuje školení v oblasti web security.


Jakub

Jakub Mahdal

Safetica Technologies

Jakub je většinový majitel a výkonný ředitel společnosti Safetica Technologies, která se specializuje na softwarovou ochranu proti selhání lidského faktoru – zlým úmyslům i škodám z nedbalosti. V současné době své produkty exportuje do více než 50 zemí na pěti kontinentech. Jakub se problematice úniků dat věnuje již od dob studií, kdy společnost založil. Vystudoval obor informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně.


Michal

Michal Pěchouček

Cognitive Security

Michal Pěchouček v současné době řídí pražské R&D centrum firmy CISCO Systems a zároveň je profesorem na katedře počítačů, ČVUT v Praze, kde se specializuje na umělou inteligenci a agentní technologie. Spolu s Martinem Rehákem založil na počítačovou bezpečnost zaměřený startup Cognitive Security, který v roce 2013 koupila firma CISCO Systems. Michal Pěchouček aktivně podporuje pražskou startupovou komunitu, pomáhal zakládat AgentFly Technologies, BlindSpot Solutions, byl jedním z prvních F&F investorů do firmy 3Scale Networks. Michal Pěchouček je uznávanou osobou ve výzkumu - je členem board of directors International Foundation for Autonomous Agents and Multi-Agent Systems a působil na řadě zahraničních univerzit jako např. University of Edinburgh, State University of New York, University of Calgary nebo University of Southern California.


Marek

Marek Nový

Seznam.cz

Mentor ve StartupYardu a vedoucí oddělení Business Development v Seznam.cz.


Michal

Michal Nosek

Seznam.cz

Michal Nosek má v Seznam.cz pod palcem marketingový výzkum. Stojí za zrodem výzkumně marketingového projektu Výzkumník Seznam.cz, přes který vede dialog s uživateli internetu. Především touto cestou přináší odpovědi na otázky, které si firma pokládá a pomáhá jí směřovat správným směrem. Na klientskou stranu do Seznam.cz přešel z výzkumné agentury TNS – Aisa, kde sbíral své zkušenosti na různých úrovních výzkumu. Zajímá se o vše kolem marketingu, řízení a vnímání značek a jejich role v našich životech.


Petr

Petr Šimeček

Keboola

Petr Šimeček (nar. 1980) je sekretářem a poskokem programátorů ve společnosti Keboola, s.r.o., kterou v roce 2008 založil. S přicházením chytřejších a chytřejších lidí v Keboole postupně jen rezignuje na své posty a k dnešnímu dni zastává pozici osobního asistenta na dně potravinového řetězce. Keboola, s.r.o. vyvíjí a provozuje aplikaci "Keboola Connection" - business data warehouse a staging layer v cloudu, silně orientovaný na BI produkt GoodData.com. Keboola má druhou pobočku v Kanadě (Keboola Data Services, Inc.), která nad tímto produktem následně staví analytické aplikace využívající GoodData.com.


Jiří

Jiří Bireš

Seznam.cz

Jiří Bireš vede v Seznam.cz tým vývojářů, který implementuje systém pro streaming videoobsahu. V současnosti se se svým týmem zaměřuje na multiplatformní distribuci VOD a živého videa a na ochranu videoobsahu na internetu. Problematice streamingu VOD a živého vysílání se začal věnovat krátce po svém nástupu do Seznamu (rok 2010) a v posledních dvou letech se na tuto oblast specializuje. Vystudoval Fakultu informatiky na VUT v Brně.


Jaroslav

Jaroslav Souček

Seznam.cz

Jaroslav Souček začal v Seznamu v roce 2009 jako manažer distribuce, kam přešel z londýnského startupu Slando. Po zkušenostech z různých online trhů založil oddělení distribuce v Seznam.cz. Po třech letech přestoupil do oddělení Business Development, kde hledá nové obchodní příležitosti. Ví, jaké to je, být členem týmu startupu, i co znamená založit a vést nové oddělení ve vedoucí firmě na trhu. Zajímá se o obchodní strategie, business modely a online distribuci. Baví ho cestování, sporty a potkávání nových lidí.


David

David Formánek

Alík.cz

David Formánek je zakladatelem společnosti SILCOM Multimedia, vydavatele výukového softwaru pro školy a rodiny, působící v několika evropských zemích. V roce 2000 stál u zrodu největšího dětského internetového portálu alik.cz, později akvírovaného společností Mafra. Je členem volného sdružení business andělů 42angels.com, věnuje se mentoringu a hledá "něco nového".


Oldřich

Oldřich Neuberger

Líbímseti.cz

Oldřich Neuberger založil, vedl a v roce 2010 prodal společnost Libimseti.cz a.s., provozovatele serveru Libimseti.cz, v letech 2007-2009 jedné z nejatraktivnějších značek českého internetu. Původně programátor s chutí posunout web o kousek dál. Spoluzaložil studijní program pro začínající internetové podnikatele iCollege.cz. V současnosti hledá nové globální výzvy.


Michal

Michal Feix

Seznam.cz

Michal Feix je od ledna 2012 výkonným ředitelem společnosti Seznam.cz. Je pravou rukou Pavla Zimy, generálního ředitele společnosti, a stará se o chod všech složek firmy, vyjma produktové části, kterou si napřímo řídí Pavel Zima. Před pozicí výkonného ředitele ve společnosti Seznam.cz působil jako provozní ředitel. Před příchodem do společnosti Seznam.cz v roce 2004 působil na technických pozicích u obou českých konkurenčních portálů. Je absolventem ČVUT FEL a MBA.


Michal

Michal Hudeček

Rozečti.se

Autor konceptu "webové režie", zabývá se studiem chování lidí na internetu. Přednáší na mezinárodních konferencích mj. pro UNESCO. Příležitostně komentuje v televizi a tisku aktuální dění v oblasti user experience designu, crowdsourcingu a crowdfundingu. Prostřednictvím své firmy Maintop Businesses pomáhá rozjíždět inovativní online projekty.


Michal

Michal Zwinger

Rozečti.se

Absolvent VŠE oboru CEMS International Management, nadšenec do moderních technologií a spoluzakladatel Rozečti.se. Kromě Rozečti.se se podílel i na realizaci dalších online výukových nástrojů, což ho přivedlo k hlubšímu i profesnímu zájmu o e-learning.


Ondřej

Ondřej Krátký

Liftago Taxi

Spoluzakladatel a marketingové srdce startupu Liftago.


Aleš

Aleš Vyka

AstrumQ Interactive

Aleš Vyka je výkonným producentem ve společnosti AstrumQ Interactive, s.r.o. vykonává funkci jednatele společnosti, spravuje firemní procesy a strategii firmy v oblasti webových stránek a internetového marketingu. Zastupuje společnost v obchodní činností a vyjednávání se zákazníky.


Jan

Jan Nízký

Seznam.cz

Jako obsahový a produktový manažer se v Seznam.cz podílí na rozvoji a konceptu videoslužeb. Problematice videa na internetu se věnuje od roku 2008. V minulosti řídil portál Nova.cz v CET21 a pod jeho vedením byl spuštěn portál videa na vyžádání Voyo. Vystudoval filmovou a televizní produkci na pražské FAMU, kterou ukončil diplomovou prací na téma „Internetové aktivity televizních vysílatelů”.


Martin

Martin Cízler

Seznam.cz

Martin pracuje v Seznam.cz jako vedoucí vývoje mobilních a reklamních systémů. Má na starosti hladký chod téměř padesátihlavého oddělení, které je rozprostřeno mezi Prahu a Brno. Jeho tým vyvíjí aplikace pro mobilní telefony, reklamní řešení včetně PPC systému Sklik a řadu dalších důležitých aplikací, které pomáhají společnosti Seznam.cz být jedničkou na trhu. Martinovým cílem je mít v týmu spokojené vývojáře, kteří chodí do práce spíše za zábavou než za povinnostmi. Je nespokojený s nedostatkem vývojářek v České republice. V minulosti působil jako vedoucí vývoje ve společnosti Centrum Holdings, kam odešel po mnoha letech strávených na různých technických pozicích ve společnostech Oracle a Sun Microsystems.


Jan

Jan Laštůvka

Merca WebMarketing & Mobile

Internetový podnikatel, líný workoholik a velký fanoušek U2. V současné době CEO internetové agentury Merca WebMarketing & Mobile zaměřené na online marketing a mobilní aplikace. Svou další aktivitu směřuje do oblasti E-commerce a internetových Start-upů. Ve volném čase se věnuje práci.


Pavel

Pavel Zima

Seznam.cz

Pavel Zima je generálním ředitelem společnosti Seznam.cz, jedničky českého Internetu. Ve společnosti Seznam.cz působí od roku 1998. V letech 2004–2006 zastával pozici technického ředitele. Od roku 2005 je členem představenstva společnosti. V srpnu 2006 byl jmenován výkonným ředitelem a od ledna 2012 dosud zastává pozici generálního ředitele. Ve volném čase renovuje historické automobily.


Andrej

Andrej Mikula

TimeManagement.sk

Andrej Mikula je blogger, kouč a lektor time managementu. Na adrese TimeManagement.sk píše najlepší blog o osobnej produktivite na Slovensku. Pozná hodnotu dlhých prechádzok, hrubých kníh, tvrdej práce a dobrej whiskey. Aj keď pracuje ako konzultant osobnej produktivity, veľmi rád a dlho spáva. Študoval na NEWTON College v Brne a University of Birmingham v Anglicku. Neznáša Comic Sans a Wordovské kliparty, miluje thajskú kuchyňu a svoj 11-palcový MacBook Air.


Lukáš

Lukáš Hurych

Abdoc / CSS hat

CEO projektu CSS Hat, spoluzakladatel abdoc.net. Žije a dýchá pro byznys.


Martin

Martin Halík

Arounded

Mladý designér a podnikatel. Přes den se plně věnuje svému startupu Arounded, v noci pracuje jako designér pro společnosti po celém světě.


Martin

Martin Šťáva

uLikeIT / The Game

CTO společnosti uLikeIT, která má "na svědomí" v zahraničí populární mobilní dating aplikaci "The Game"


Tomáš

Tomáš Baránek

Jan Melvil Publishing, s.r.o.

Tomáš Baránek (nar. 1972) je český publicista a nakladatel. Vystudoval matematickou informatiku na Masarykově univerzitě v Brně, zakládal vydavatelství Computer Press (kde působil jako první šéfredaktor časopisu Computer). Od roku 2004 se věnuje především volné literární tvorbě, od roku 2007 opět vydavatelské činnosti (Jan Melvil Publishing). Byl mezi prvními nakladateli na českém trhu, kteří se pustili do vydávání knih v elektronické podobě (ebooky). Na toto téma Tomáš přednáší a poskytuje poradenství. Tvorba: v roce 2004 napsal sbírku erotické poezie Bez uzdičky (Host Brno), „praktickou příručku technologie lovu“ Jak sbalit ženu (Fragment) a Jak sbalit ženu 2.0 (Melvil). Je také autorem stejnojmenné divadelní hry, která se od roku 2009 hraje na prknech brněnského divadla BURANTEATR. Nyní píše prózu. Vychovává dvě děti se ženou Kateřinou. S rodinou žije v Brně.


Tomáš

Tomáš Čupr

Slevomat, DámeJídlo

Zakladatel Slevomatu a DámeJídlo.cz


Václav

Václav Štrupl

Bonami

Václav Štrupl je zvídavý optimista. Jako jeden z prvních lidí v Česku psal weblog o webdesignu, aby následně po ročním působení v agentuře Dobrý web v roce 2005 spoluzaložil agenturu H1.cz. Tu v roce 2010 se společníky úspěšně prodal a zkraje tohoto roku se spolu s firmou Miton pustil do nového podnikání s projektem Bonami.cz. Ten má za cíl přinášet denně novou inspiraci a skvělé věci do domácnosti za výjimečné ceny.


Lukáš

Lukáš Greň

Moravio, s.r.o.

Lukáš Greň


Vlastimil

Vlastimil Pečínka

Seznam.cz

Vystudoval Fakultu informatiky na Masarykově univerzitě v Brně, kdy již během studia stál u zrodu freemailové služby Email.cz. V roce 2004 nastoupil do české internetové jedničky Seznam.cz, kde se postupně podílel na vývoji vlastního fulltextového vyhledávače a emailové služby. V roce 2006 byl jmenován do funkce technického ředitele, stál u zřízení druhého datového centra a o něco později u zrodu vývojové pobočky v Brně. Od roku 2009 zastával ve společnosti Seznam.cz pozici ředitele výzkumu a vývoje a, mimo jiné, nastartoval implementaci agilního přístupu k vývoji. Od ledna 2012 je opět technickým ředitelem zodpovědným za implementaci a provoz služeb Seznamu a technický chod společnosti. Velkou výzvou do budoucna vidí výstavbu vlastního datového centra.


Petr

Petr Flégl

Seznam.cz

Petr se po několika letech strávených na židli vývojáře rozhodl víc hýbat a tak se přesunul do role projektového managera. Od té doby se podílel např. na zavádění Scrumu ve společnosti Centrum Holdings, kde vedl pilotní projekt realizovaný agilním způsobem vývoje. Aktuálně pracuje jako vedoucí týmu Scrum masterů ve společnosti Seznam.cz, kde má na starosti vybudování kompletně nového Scrum oddělení a zavedení agilních metod do celé firmy.


Josef

Josef Matějka

CZC.cz

Josef Matějka začal podnikat brzy po ukončení studií v roce 1997. O rok později se svou ženou Ivonou založil obchod s počítači a elektronikou s názvem Czech Computer. Z původně rodinné počítačové firmy vybudoval miliardový byznys, který ale stejně jako na začátku staví na slušnosti, férovém jednání a kamarádském duchu. Baví jej elektronika, technologické novinky, sport a auta


Jiří

Jiří Chomát

Seznam.cz

Jirka Chomát pracuje v Seznam.cz jako produktový manažer PPC reklamního systému Sklik. V současné době se zabývá projekty, které aktuálně kolem Skliku běží, a jeho dalším rozvojem. V minulosti se v Seznamu věnoval budováním týmu optimalizátorů PPC kampaní, u projektu Sklik byl téměř od jeho začátku. Dříve pracoval ve společnosti Internet Mall jako produktový manažer a SEO, SEM specialista.


Akce:

Jan

Jan Malý

Kurzor.net

Jan Malý je jednatel společnosti Kurzor.net. Jan se dlouhodobě a profesionálně věnuje návrhu kvalitního UX a je zodpovědný také za obchodní záležitosti.


Lukáš

Lukáš Hrdlička

Proof&Reason

Lukáš Hrdlička pracuje jako Marketing manager ve společnosti Proof&Reason a také jako lektor prezentačních dovedností na volné noze. Vystudoval University of Huddersfield v Anglii a také se angažuje v rodinném projektu Virtualpanorama.cz. Baví ho především oblast marketingu, komunikace a prezentací obecně. Prezentace pak vnímá jako nejdůležitější komunikační kanál a hodlá se jim věnovat dále.


Michal

Michal Meško

Martinus.sk

Michal Meško od základu vybudoval v současnosti největší internetové knihkupectví na Slovensku Martinus.sk, které má už 4 kamenné pobočky. Michal Meško je známý svým svěžím a inovativním přístupem k podnikání.


Aurel

Aurel Medvegy

Comvai.com s.r.o.

Comvai.com s.r.o.


David

David Spáčil

Videoflot.cz

Videoflot.cz


Ivan

Ivan Kristel

Chat-support.net s.r.o.

Chat-support.net s.r.o.


Petr

Petr Bláha

Doucme.cz

Doucme.cz


Tibor

Tibor Szabo

inQool a.s.

inQool a.s.


Jan

Jan Všianský

Lingea

Jan Všianský, úspěšný podnikatel a zakladatel firmy Lingea. Jan se v současnosti věnuje hlavně mentoringu startupů a jejich vzdělávání v oblasti metodik vývoje, je aktivní business angel působící v seskupení slovenských a českých business angels 42angels.cz


Jiří

Jiří Zlatohlávek

Gameful.cz

Gameful.cz


Peter

Peter Marek

Markan Consulting

Markan Consulting


Vladimír

Vladimír Šandera

Vronli.cz

Vronli.cz


Adam

Adam Hazdra

JIC

Jihomoravské Inovační Centrum


Boris

Boris Bošiak

Reservio

Reservio


Martin

Martin Březina

ChlapskaZasilka.cz

ChlapskaZasilka.cz


Oliver

Oliver Dlouhý

SkyPicker.com

SkyPicker.com


Tomáš

Tomáš Palkovič

ZlateRuky.sk

ZlateRuky.sk


Dana

Dana Bérová

Gartner, Investor

Business Development Director and IT analyst and private investor. I joined Gartner Inc., the world leading ICT advisory company, in January 2007 working mostly with public sector and state owned company clients. In April 2005, I was appointed as Minister of Informatics in the Czech government. From January 2003 I worked as Deputy Minister responsible for e-government and international cooperation. Prior to mine appointment in the public sector I worked in different positions as manager and senior specialist in media and TV companies (Czech Television, TV 3 Channel) From 1994 to 1999 I was a Member of the Supervisory Board of Česká Typografie, Czech biggest newspaper printing company I have a Master degree in management specializing in information technologies from Prague School of Economics and Master degree in political science specializing in media and communication from Charles University in Prague, Czech Republic Speciální zkušenosti Internet, media, communication, IT in public sector


Petr

Petr Koubský

IT Market Analyst

Independent Information Technology and Services Professional


Milan

Milan Fridrich

Česká televize

Journalist, Media strategist, Anchor, Writer and Teacher Study and Professional career: 1988 – 1990 – University of St. Petersburg in Russia (History and Economy) 1990 - 1995 – Charles University (Philosophy and History) 1995 – 1997 - Czech radio 1998 – 2003 – Correspondent in Brussels for EU issues – Czech public radio 2003 – 2005 - Correspondent in Brussels for EU issues – newspaper „Hospodarske noviny" 2005 – 2008 – Editor-in-chief, Head of morning show and anchor – Czech public TV all news channel – ČT24 2008 – 2010 – Director of channels ČT24 and ČT4 SPORT August 2010 – Director of ČT New media Other professional activities: 2005 – 2006 - professional blogger in first independent czech news website „aktualne.cz“. Every day column: „Milan´s Diary“. 2000 – 2008 – 100 pices of documentary series „View from abroad“ for Czech television about political and social life in Belgium, Netherlands, Italy, Germany and Turkey. 2004 – 2009 – Every week published essay in „Víkend“ (Hospodarske noviny): Europe of Milan Fridrich (later: World of Milan Fridrich) 2005 – 2008 – author of Profile interviews for „Why not?!“ monthly magazíne in Hospodarske noviny and author of articles and photos „City: Recommended“. Autor: hundreds of articles and blog´s about media world, future of printed media, radio and television, European integration etc. during the last decade. Other activities: Teaching of Media marketing and „New media world“ at Charles University (Faculty of social affaires). Books about Europe: „Talking to the animals“ (2006) and „Waltz with grandmother.“ (2007). Stipendium in USA do media managers – September, October 2007 Stipendium in Australia – May, June 2006 – (Media, government issues and political life) Web: www.ceskatelevize.cz www.ivysilani.cz www.ct24.cz www.milanfridrich.cz www.mediar.cz Speciální zkušenosti media and marketing, public affaires, european integration issues, new media consultancy.


Vladimír

Vladimír Kovář

Unicorn

Unicorn


Jan

Jan Vyšehradský

GE Money Bank

I have been creating Intranets my whole professional life. Although I am focusing on intranets in large financial companies for the last 10 years, I do believe Intranets are always the same: you just have to analyze users' information needs, define data flows, set-up a strategy and goals based on the business strategy and always keep thinking on information architecture and usability from the end users' point of view. On the other hand I do not believe an IT driven intranet can be a successful one. The more the Intranets are becoming "social networking tools" and the more are users becoming real authors of its content, the more I got involved into social networks too and started to think about its added value for financial companies, communication and information security risks and possible selling potential. Thanks to my job in GE I also had a pleasure to implement several Intranet platforms in other countries like Russia, Romania, Slovakia, Germany, Poland, Ireland... Last, but not the least, in 2007 I became the first Certified Usability Analyst (CUA) in the Czech republic. However my primary goal is not connected to my job primarily. I just want my job to help me keep my private life and my family satisfied :) Speciální zkušenosti Intranet & Extranet strategies, Electronic communication measurability, Social Networking, ROI of Intranets, Information Architecture, Applications' Usability


Michal

Michal Vodák

Seznam.cz

Seznam.cz


Ondřej

Ondřej Raška

Miton

In 2000 he cofounded MITON with Milan, Tomas and Michal. In the year 2007 they sold the server Stahuj.cz to the Netcentrum, or more precisely to the investment group Warburg Pincus. In the present MITON operate transactional servers in Central and Eastern Europe. Has its hands on Heureka.cz, Hotel.cz, Pixmac.com and Slevomat.cz. More information about the portfolio can be found at www.miton.cz. Ondrej STILL thinks he understands the programming and the internet. He's been finishing doctoral study in VŠE - Faculty of Informatics and Statistics for a few years now. His favorite sports are floorball and squash. Ondrej Now seeking for new internet startups in CEE and wordwide. MITON major holdings - Slevomat Group (slevomat.cz, zapakatel.cz, vykupto.cz, zlavomat.sk, ofertomat.bg, bonuszbrigad.hu, cherry.ee, cherry.lv, beta.lt) - Daily deals group. No.1 in Czech Rep. - Heureka (heureka.cz, heureka.sk) - No.1 comparison shopping site - Hotel (hotel.cz,spa.cz,spa.eu) - hotel and spa booking - Pixmac - microstock agency - Chytryhonza (honzovahypoteka.cz, honzovapojistka.cz) - financial services comparison MITON past holdings - Stahuj.cz - No.1 free software download site - 2007 acquired by Netcentrum/Warburg Pincus - Stable.cz - webhosting, domain registry - 2011 MBO - SW.cz - e-shop specialized in software - 2011 acquired by Centrum Holdings - Admarket.cz - media agency - 2011 acquired by Allegro


Vladek

Vladek Šlezingr

IBM

IBM CEO Česká republika


Eduard

Eduard Kučera

Avast

Avast


Marek

Marek Vich

GrowJOB

Regional Manager, GrowJOB institute


Jaromír

Jaromír Mowald

Falanxia

Journalist with a high interest in gaming industry and people, who have something to say. Specializes in writing articles and reviews, focuses on interesting individuals and making interviews. Is familiar with the history of videogames. Has experience with writing daily news. Is able to make (stand-alone) videos and podcasts. After many years spent writing about computer games trying to make some on my own. Also writes about movies (mostly reviews, but also thematic articles) for well-known international magazine Cinema, is interested in economics and politics (world-wide). Speciální zkušenosti Interviews, podcasts, video and sound editing, writing articles and industry profiles, making daily news, analysis, marketing and producing, advertising and promotion, level design, game design


Lukáš

Lukáš Stibor

Cleevio

Lukáš Stibor was born in 1988 and discovered internet being just 14 years old. Only a year later, in 2003, he started his own internet enterprise. Due to his young age he first used his friend´s trade licence. Among his first projects were the advertising systems Klik.cz and Reklalink.cz showing 1.000.000 impressions and 5.000 clicks per day. The turnover was about USD 5000 per month. 2008 was the breaking point in his professional carrier when he and Miroslav Chmelka together founded the company CLEEVIO (www.cleevio.com). The company successfully operates until today specialising in development of mobile and web applications. Its portfolio includes a number of significant clients such as ING, Coca-Cola, Ogilvy, Proximiy, Nokia, OMD, Peugeot and others. In autumn that year he became the winner of the public inquiry “Businessman of the year” in Liberec region. Apart from CLEEVIO Lukáš is mainly keen on a start-up project porad.cz, the ultimate objective of which is to become the best Q/A portal in the Czech Republic. Moreover Lukáš provides professional consultations in the field of mobile applications, start-up and internet projects. Speciální zkušenosti Internet business, internet marketing, mobile business, mobile marketing, mobile games, mobile entertainment, mobile services, social networks and web 2.0. applications.


Martin

Martin Boháč

Allodium, Infinitum

Head of Development at Allodium s.r.o.


Martin

Martin Klíma

Warhorse Studios

Producer, Project Manager and developer of the computer games Speciální zkušenosti Project management; Game development


Jakub

Jakub Rož

Školní sešit

CEO at Flow Media, CEO at mySchoolNotebook s.r.o.


Martin

Martin Demiger

Resumesimo

Co-Founder at Resumesimo.com


Michal

Michal Illich

Wikidi, Jyxo

2010 founded Wikidi (2002 founded Jyxo)


Michal

Michal Bláha

OnTheRoad.to, Atlas

Ontheroad.to


Štěpán

Štěpán Bechynský

Microsoft

Štěpán Bechynský momentálně pracuje ve společnosti Microsoft na pozici Developer Evangelist. Náplní jeho práce je osvěta mezi programátory směrem k novým technologiím. Zjednodušeně řečeno - připravuje vývojáře na to, co bude na trh uvedeno za půl roku až rok. Dříve pracoval na volné noze a školil vývojáře ve společnosti Gopas. Podílel se na projektech na různých platformách, v různých jazycích a různě velkých týmech.


Michal

Michal Horák

MusicJet.cz

V roce 1994 zakládá společnost Advanced Telecom Services Praha, s.r.o. - společnost podniká v oboru telekomunikací největší prodejce mobilní zábavy v ČR vedle mobilních operátorů – obrázky, hry, aplikace, hudba - provozovatel DMS – dárcovské SMS - v roce 2006 firmu kupuje polská společnost One2One V roce 2011 zakládá společnost MusicJet s.r.o. a společně s významnými hudebními labely spouští službu MusicJet.


Přemysl

Přemysl Totzauer

Proceter & Gamble

Key account manager na E-commerce v P&G Responsible for: Fabric and Home Care, Paper, Gillette Developing E-commerce key business drivers Member of P&G and Mall.cz team that delivered first virtual store in Prague’s subway – only 3rd virtual store in the world.


David

David Nevečeřal

AdFinance

David Nevečeřal spoluzaložil a provozoval internetový obchod Megaobchod.cz, který ve své době patřil stabilně mezi 10 největších eshopů v ČR s obratem cca 300M CZK ročně. V roce 2008 jej úspěšně prodal do skupiny Kasa.cz, kde následně působil. Od roku 2010 se plně věnuje společnosti AdFinance, do které v roce 2011 vstoupil Michal Hanus se svými kolegy. Krom toho má podíly v několika menších českých startupech, kterým pomáhá svými zkušenostmi.


Jaroslav

Jaroslav Kábele

iDnes.cz

Ředitel iDnes.cz


Matěj

Matěj Hušek

Ringier Axel Springer

Matěj Hušek je ředitelem digitálních médií od roku 2012. Do firmy nastoupil z postu ředitele multimediálního studia NewsLab, v předchozích letech pak působil v oblasti nových médií mj. ve skupině PPF.


Zdeněk

Zdeněk Šámal

Česká televize

Zdeněk Šámal pracoval na pozicích šéfredaktora internetového zpravodajství TV Nova, generálního ředitele televize Z1 a naposledy působil jako poradce a programový ředitel televize Metropol. Profesní život Zdeňka Šámala je spojen s televizí veřejné služby. V České televizi začínal jako redaktor, reportér a moderátor. Později pracoval jako zpravodaj ČT v Rusku a nakonec se stal šéfredaktorem zpravodajství. V roce 2000 Českou televizi poprvé opustil, aby uvedl do života úspěšnou slovenskou zpravodajskou stanici TA3. V roce 2003 se vrátil do ČT a stal se ředitelem zpravodajství. V tomto období stál u zrodu úspěšné zpravodajské stanice ČT24. Funkci zastával do podzimu 2007. Zdeněk Šámal vystudoval Fakultu sociálních věd UK. V roce 2009 zahájil studium pravěké a raně středověké archeologie na Filozofické fakultě UK. Je autorem knih Ruská mafie a Objektivy z Ruska. Zdeňku Šámalovi je 45 let.


Jaroslav

Jaroslav Slavičínský

AskYou.cz

CEO & Co-founder of AskYou


Josef

Josef Nevoral

Naučmese.cz

Jsem nadšený čtenář knih, běžec a triatlonista. Pracuji na volné noze a zajímám se o svobodu v práci. Momentálně pracuji na projektech www.bookfan.eu (knižní socílní síť), www.naucmese.cz, www.peoplecomm.cz a www.svobodavpraci.cz Ve volném čase čtu, běhám, jezdím na kole a plavu. Učím se vařit a makám na svých snech.


Kamil

Kamil Vacek

TCCM / HTC Partner

Stál u zrodu více než 20 nových firem a projektů. Na český a slovenský trh přivedl značku mobilních telefonů Samsung a za necelé 3 roky dostal její prodeje z nuly na světovou úroveň. V současnosti se mimo jiné věnuje českému zastoupení výrobce mobilních telefonů HTC a budování prodejní sítě mobilního operátora Ufon. Působí jako „business angel“ a aktivně vyhledává „startup“ projekty v oblasti služeb, reklamy a internetu.


Lukáš

Lukáš Hudeček

Node5

Lukas is an serial entrepreneur currently running startup accelerator and co-working space in Prague. Organized startup weekend hackathons called IPO48 – one in Nairobi, second in Prague. Foudned GoToMarket Academy – program helping part-time entrepreneurs to go full-time or fold down. Lukas founded and managing 6 months long accelerator program StartupYard and co-working space TechHub – both in Prague.


Petr

Petr Ocásek

Node5

Petr Ocásek is a co-founder of startup accelerator StartupYard and incubator TechHub. He is a founder and co-owner of several companies providing services in software development, internet video and e-business services. On a volunteering basis he works as consultant, especially for start-ups and e-commerce companies, to help them grow and move forward. He has experience as networking events organizer, lecturer or moderator. His hobbies include self-education, sports, taking care of his daughter and criticism of others people businesses :o)


Tomáš

Tomáš Čermák

eMan

Spoluzakladatel společnosti eMan. Vystudoval obor ekonomika a management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Více než deset let se zabývá marketingovou komunikací a komerčním využitím mobilních technologií. Rád vymýšlí nové aplikace a služby. Mezi jeho každodenní radosti a povinnosti patří zejména to, aby svět věděl o eManu a jeho produktech.


Boris

Boris Šuška

CUPtech, PSDDark

Boris je majitel společnosti CUPtech CUPtech.eu a PSDDark.com (codeborg)


Daniel

Daniel Piterák

uLikeIT

Daniel je obchodním ředitelem společnosti uLikeIT


David

David Šiška

Universator

David je spoluzakladatel společnosti Universator www.universator.com


Ladislav

Ladislav Chodák

Unis

Podnikatel, který se svými partnery od počátku 90. let založil či řídil zhruba třicet firem. Jeho zájmy sahají od energetiky přes informační technologie, distribuci počítačového zboží, strojírenství až po developerské projekty. Pomohl oživit řadu krachujících podniků, například výrobce nábytku Tusculum nebo strojírenský podnik Massag. Jednapadesátiletý podnikatel většinu firem vlastní společně s Jiřím Kovářem a Petrem Špringerem, se kterými krátce po revoluci v Brně založil společnost Unis, která se zaměřuje na řízení technologických procesů v ropném průmyslu a energetice a kterou Chodák považuje za "rodinné stříbro". Obchodují na západě i východě, velké zakázky se firmě podařilo získat v Iráku. Za nejvýhodnější investici považují firmu A & A, která obchodovala s výpočetní technikou. V roce 1998 za ni při prodeji získali 380 milionů korun. Vlastní také volejbalový klub JMP Brno, který se pod jeho vedením dostal do extraligy a pozvedl brněnskou mládež, která je teď dlouhodobě nejlepší v republice. Je členem představenstva Hospodářské komory. Zdroj: idnes.cz


Martin

Martin Novák

Celebrio

Zakladatel společnosti Celebrio Software www.Celebrio.cz


Michal

Michal Šrajer

Inmite

Chief Happiness Officer at Inmite


Václav

Václav Hodek

LifeWeb Interactive

Václav je majitel a ředitel ve společnosti LifeWeb Interactive s.r.o. www.LWI.cz


Aneta

Aneta Hebrová

Deloitte

Recruitment Coordinator | Human Resources Deloitte Advisory s.r.o.


Marta

Marta Kelnerová

Deloitte

Marta Kelnerová pracuje ve společnosti Deloitte na pozici Manager, Management Consulting.


Martin

Martin Stuchlík

Deloitte

O Martinovi nemáme žádné zprávy :(


Petr

Petr Viktora

Deloitte

Petr Viktora pracuje ve společnosti Deloitte na pozici Director.


Zdeněk

Zdeněk Cendra

SuperHosting.cz

Začátky jeho činnosti jsou spojeny s internetovými časopisy SpeedExpress (1999–2000) a NetDay.cz (2000–2001). V letech 2000–2003 spolupracoval s Markem Blahušem na projektu katalogu WAP-stránek Český WAP. Založil také systém výměnné textové reklamy Textlink.cz (2000–2006) a službu zasílající zpravodajské SMS-zprávy SuperSMS.cz (2001–2002). Žádný z těchto projektů však již dnes neprovozuje. V roce 2002 začal Zdeněk Cendra budovat dodnes fungující webhostingovou službu SuperHosting.cz zajišťující pronájem a housing serverů. V současnosti spravuje více než 4000 serverů, má přes 40 zaměstnanců a mezi její klienty patří např. TV Nova, CzechTourism či vyhledávač Heureka. Všechny jeho projekty zaštiťuje společnost SuperNetwork s.r.o., sídlící v Praze a založená 29. července 2004, jejímž je Zdeněk Cendra jediným společníkem. Mezi další současné projekty Zdeňka Cendry patří evropský poskytovatel cloud serverů Cloudee.eu, slovenská mutace SuperHosting.cz s názvem DataCamp.sk, či služba pro monitoring serverů Bijk.com. Zdeněk Cendra příležitostně bloguje na vlastních webech Hostovinky.cz a 30minut.cz. Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Zdeněk_Cendra


Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace