Akce již proběhla! Jak na budování vztahů? Prakticky a bez obalu!

Jak na budování vztahů? Prakticky a bez obalu!


O akci

Také stále všude slyšíte, jak je pro váš úspěch potřebné networkovat? Jak se to ale správně dělá? Jak se pracuje s kontakty, které už máte, a navazují nové? O své zkušenosti se s vámi přijde podělit Petr Krejčí z minutového networkingu (http://minutovynetworking.cz/) a Michal Hrubý z Business for Breakfast (http://www.bforb.cz/). Networking není o vytěžování ostatních, ale o vzájemné pomoci a velkorysosti. Představí vám základní pravidla, kterými se řídit, i kterým se zásadně vyhýbat. 

Přihlašování uzavřeno 27 Kdo je přihlášen?

Místo konání na mapě

Náměstí Winstona Churchilla 4
130 67 Praha

Hosté

Petr

Petr Krejčí

MinutovyNetworking.cz

Petr je zakladatelem Minutového networkingu, který propojuje zajímavé lidi z businessu. Konzultuje a pořádá workshopy na téma networkingu. Na přednášce se podělí o praktické rady a tipy jak získávat a udržovat si kvalitní síť kontaktů.

Michal

Michal Hrubý

Business for Breakfast

Je brněnským ředitelem Business for Breakfast. Jedná se o podnikatelské kluby, které sdružují podnikatele a vytváří prostředí, ve kterém si mohou efektivně pomáhat a rozvíjet své byznysy. I přesto, že se této činnosti věnuje necelých 5 let, uvádí, že networking intuitivně používá již téměř 20 let.

Účastníci

Zobrazit všechny účastníky


Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace