Akce již proběhla! Od plotny k milionům

Od plotny k milionům


O akci

Jíme, abychom žili, a jídlo je naším životem.
Představí se vám Na Talíři (www.nataliri.cz), který vás rychle a bezbolestně provede výběrem receptu, nákupem ingrediencí a přípravou samotného pokrmu. Projekt Storyous (storyous.com), jehož hlavním cílem je propojit zákazníky s restauracemi a kavárnami a zpříjemnit jim jejich zážitek zde a Ordr (http://ordr.cz/), zaměřený na expresní rozvážkovou službu po centru Prahy.
Můžete se těšit na vskutku výživnou dávku užitečných informací.

Hynek Husník se dostal k IT díky projektu Chytrý Honza.cz, kde v průběhu dvou let vystřídal různé pozice. Zároveň se zde setkal s Jakubem Havrlantem a Davidem Mengerem, se kterým později založil Storyous.com, kde má Hynek na starosti především Business Development, Marketing a Sales.

Lucie Pechová podniká od roku 2009, kdy se zajímala především o módu. O 3 roky později začala spolupracovat s Pavlem Matouškem na projektu Dietavkrabicce.cz, který se po roce fungování stal leaderem trhu. Na přelomu roku spolu spustili po vzoru úspěšných zahraničních platforem nový food delivery projekt Nataliri.cz.

Jakub Plas začínal jako web-developer. V roce 2012 se připojil k mobilní agentuře STRV (dříve uLikeIT) a začal se zaměřovat výhradně na vývoj mobilních aplikací. Během práce pro americké startupy vznikl nápad na založení lokálního projektu na rychlý a jednoduchý rozvoz jídel. A tak vznikl v červenci loňského roku Ordr.cz, u jehož zrodu Jakub stál.

Přihlašování uzavřeno 88/150 Kdo je přihlášen?

Místo konání na mapě

Náměstí Winstona Churchilla 4
130 67 Praha

Hosté

Lucie

Lucie Pechová

Natalíři.cz

Spoluzakladatelka a CEO projektu nataliri.cz a dietavkrabicce.cz

Jakub

Jakub Plas

Ordr.cz

Co-Founder a CEO projektu Ordr.cz

Hynek

Hynek Husník

Storyous.com

Spoluzakladatel a CEO projketu Storyous.com

Účastníci

Zobrazit všechny účastníky


Fotografie z akce

Hynek Husník divaci Lucie Pechová Jakub Plas

Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace