Akce již proběhla! Open-air Startup Night

Open-air Startup Night


O akci

BizIT v Brně pro Vás tentokrát připravil unikátní celovečerní akci, která se bude odehrávat na dvou stage. Akci zahájíme již tradičně na Fakultě informatiky MUNI přednáškou Tomáše Baránka, zakladatele společnosti Jan Melvil Publishing a okrem jiného i aut
Přihlašování uzavřeno 0

Místo konání na mapě


Brno

Hosté

Tomáš

Tomáš Čupr

Slevomat, DámeJídlo

Zakladatel Slevomatu a DámeJídlo.cz

Tomáš

Tomáš Baránek

Jan Melvil Publishing, s.r.o.

Tomáš Baránek (nar. 1972) je český publicista a nakladatel. Vystudoval matematickou informatiku na Masarykově univerzitě v Brně, zakládal vydavatelství Computer Press (kde působil jako první šéfredaktor časopisu Computer). Od roku 2004 se věnuje především volné literární tvorbě, od roku 2007 opět vydavatelské činnosti (Jan Melvil Publishing). Byl mezi prvními nakladateli na českém trhu, kteří se pustili do vydávání knih v elektronické podobě (ebooky). Na toto téma Tomáš přednáší a poskytuje poradenství. Tvorba: v roce 2004 napsal sbírku erotické poezie Bez uzdičky (Host Brno), „praktickou příručku technologie lovu“ Jak sbalit ženu (Fragment) a Jak sbalit ženu 2.0 (Melvil). Je také autorem stejnojmenné divadelní hry, která se od roku 2009 hraje na prknech brněnského divadla BURANTEATR. Nyní píše prózu. Vychovává dvě děti se ženou Kateřinou. S rodinou žije v Brně.

Dita

Dita Přikrylová

Czechitas

.

Jiří

Jiří Kolařík

SocialBakers

Jiří Kolařík alias Kolda, stál u zrodu SocialBakers, aktuálně působí na pozici Product Owner a řídí celou webovou strukturu Socialbakers.com. Jeho zkušenosti a promyšlené strategie, v oblasti webové tématiky přispěli k úspěchu SocialBakers. Kolda pohovoří o interních aspektech globálního rozvoje firmy, vývoje a firemní kultury. Nahlédnete do kuchyně firmy, které se podařilo uspět na globálním trhu a dozvíte se interní informace, o kterých se v žádných mediích nedočtete.


Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace