Akce již proběhla! Světová bezpečnost z Česka

Světová bezpečnost z Česka


O akci

Avast, AVG, Kerio, ESET - ti všichni byli založeni v Česku nebo na Slovensku před rokem 2000 a teď je zná i vaše babička. Vypadá to, že patříme v oboru bezpečnosti mezi nejlepší na světe. Jakými dalšími službami se můžeme pyšnit? Kdo nový vznikl během pos
Přihlašování uzavřeno 0

Místo konání na mapě


Praha

Hosté

Jakub

Jakub Mahdal

Safetica Technologies

Jakub je většinový majitel a výkonný ředitel společnosti Safetica Technologies, která se specializuje na softwarovou ochranu proti selhání lidského faktoru – zlým úmyslům i škodám z nedbalosti. V současné době své produkty exportuje do více než 50 zemí na pěti kontinentech. Jakub se problematice úniků dat věnuje již od dob studií, kdy společnost založil. Vystudoval obor informačních technologií na Vysokém učení technickém v Brně.

Michal

Michal Pěchouček

Cognitive Security

Michal Pěchouček v současné době řídí pražské R&D centrum firmy CISCO Systems a zároveň je profesorem na katedře počítačů, ČVUT v Praze, kde se specializuje na umělou inteligenci a agentní technologie. Spolu s Martinem Rehákem založil na počítačovou bezpečnost zaměřený startup Cognitive Security, který v roce 2013 koupila firma CISCO Systems. Michal Pěchouček aktivně podporuje pražskou startupovou komunitu, pomáhal zakládat AgentFly Technologies, BlindSpot Solutions, byl jedním z prvních F&F investorů do firmy 3Scale Networks. Michal Pěchouček je uznávanou osobou ve výzkumu - je členem board of directors International Foundation for Autonomous Agents and Multi-Agent Systems a působil na řadě zahraničních univerzit jako např. University of Edinburgh, State University of New York, University of Calgary nebo University of Southern California.


Záznamy z akce

Michal Pěchouček - Světová bezpečnost z Česka

Klikni pro spuštění videa

Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace