Akce již proběhla! [WORKSHOP] Od vize k realitě: vývoj specializovaného SW pro finanční instituce

[WORKSHOP] Od vize k realitě: vývoj specializovaného SW pro finanční instituce


O akci

Workshop v prostorách kanceláří EY

Pouze pro prvních 20 studentů, přihlášených přes google formulář https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJ3zpQcjzNPCrMLc88Wmp1M2c1b9d_38t0Pl9laAND_IknkQ/viewform

(Vhodné pro studenty 4. a 5. ročníků)

 

Stále nové a náročnější požadavky ze strany domácích i nadnárodních regulátorů na finanční instituce, především banky, vytváří i nové nároky na vývoj softwarových nástrojů a jejich implementaci. Zdaleka se nejedná pouze o dodávku SW, ale především o metodickou a procesní podporu a řešení komplexních požadavků ze strany businessu i IT.

 

Během workshopu si nanečisto vyzkoušíte práci EY konzultanta v týmu, který tyto SW nástroje pro finanční instituce navrhuje a vyvíjí. Na dvě hodiny se stanete business-IT analytikem, zodpovědným za sběr a analýzu business požadavků, návrh architektury řešení a přípravu implementačního plánu. Absolvujete několik modelových schůzek s manažery klíčových útvarů banky a na jejich základě připravíte požadované výstupy, které na závěr workshopu bude prezentovat svým kolegům.

Přihlašování uzavřeno 1 Kdo je přihlášen?

Místo konání na mapě

Na Florenci 2116/15
110 00 Praha 1-Florenc

Hosté

Štěpán

Štěpán Bach

EY

Vystudoval informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ještě v rámci studia byl na několikaměsíční stáži v USA a poté nastoupil do EY, kde nyní zastává pozici manažera v oddělení IT Advisory. Štěpán se již více než 6 let zaměřuje na poradenské projekty pro finanční instituce v oblasti návrhu a optimalizace IT operačních modelů, návrhu IT strategií a IT governance a řízení a podpory IT implementačních projektů. Během svého působení v EY působil také její v londýnské kanceláři. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině a pak také jízdě na koni a horské cyklistice.

Tomáš

Tomáš Mužík

EY

Tomáš Mužík je výkonným ředitelem oddělení IT poradenství pro finanční instituce v ČR a ve střední Evropě. Do EY nastoupil v roce 2016, předtím více než pět let působil ve společnosti Hewlett Packard Enterprise a třináct let v SAS Institute. Zaměřuje se především na oblast velkých dat a datových analýz, IT strategie a trendy digitálního bankovnictví. Jeho tým také vyvíjí softwarové nástroje pro oblast IFRS9.

Jan

Jan Sobotka

EY

Jan Sobotka nastoupil do EY v roce 2015, kde nyní zastává pozici Senior Consultanta v oddělení IT Advisory. Jan se zaměřuje na návrh a vývoj systémů pro finanční instituce v oblasti úvěrového rizika. V minulosti pracoval také na návrhu a vývoji jádra systému pro pojišťovnu a integrační platformy účetního systému. Kromě toho vedl také mnoho projektů týkajících se webových aplikací. Zaměřuje se především na práci s databázemi a Application Lifecycle Management. Ve volném čase cestuje na motocyklu nebo hraje na bicí.

Účastníci


Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace