Akce již proběhla! Inovace ve finančním sektoru pomocí IT konzultingu

Inovace ve finančním sektoru pomocí IT konzultingu


O akci

Pozor změna! Akce bude od 20.00 v Akademickém klubu VŠE (3. patro Italská budova, výtah hned u vstupu z ulice Italská).

Díky změně se můžete těšit na nealkoholické nápoje zdarma pro všechny!

 

27.4. 2016

VŠE Praha

AK VŠE od 20:00

Finanční instituce, včetně těch největších, čelí v dnešní době velkým výzvám. Na jedné straně musí hledat nové cesty, jak konkurovat novým hráčům včetně firem z nefinančních sektorů a na druhé straně musí splnit stále náročnější požadavky ze strany domácích i nadnárodních regulátorů. EY navrhlo a pomohlo zrealizovat unikátní projekt pro přední českou finanční instituci, který přímo reaguje na tyto výzvy a otevírá nové možnosti v oblasti poskytování úvěrů.

 

Chcete se dozvědět více o tomto projektu? Zajímá vás, jak vypadá práce EY konzultanta na projektu, kterého se účastní odborníci na IT, řízení rizik, regulatoriku nebo marketing? Na přednášce vám představíme tento projekt, dozvíte se o překážkách, kterým jsme čelili a jejich řešení a společně budeme diskutovat, jaké další možnosti přináší nové IT technologie a inovativní nápady.

 

 

Štěpán Bach
  vystudoval informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ještě v rámci studia byl na několikaměsíční stáži v USA a poté nastoupil do EY, kde nyní zastává pozici manažera v oddělení IT Advisory. Štěpán se již více než 6 let zaměřuje na poradenské projekty pro finanční instituce v oblasti návrhu a optimalizace IT operačních modelů, návrhu IT strategií a IT governance a řízení a podpory IT implementačních projektů. Během svého působení v EY působil také její v londýnské kanceláři. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině a pak také jízdě na koni a horské cyklistice.

 

Lukáš Mikeska
  působí v EY na pozici senior manažer v oddělení IT Advisory. Lukáš má více než 15 let zkušeností v IT poradenství. Vedl řadu projektů v bankovním sektoru, energetice i veřejné správě. Specializuje se na oblasti IT a data governance, transformační projekty v IT
a optimalizace provozních modelů IT. Lukáš vystudoval mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Volný čas rád tráví na golfovém nebo volejbalovém hřišti.

Přihlašování uzavřeno 5/130 Kdo je přihlášen?

Místo konání na mapě

nám. W. Churchilla
130 00 Praha

Hosté

Štěpán

Štěpán Bach

EY

Vystudoval informační management na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ještě v rámci studia byl na několikaměsíční stáži v USA a poté nastoupil do EY, kde nyní zastává pozici manažera v oddělení IT Advisory. Štěpán se již více než 6 let zaměřuje na poradenské projekty pro finanční instituce v oblasti návrhu a optimalizace IT operačních modelů, návrhu IT strategií a IT governance a řízení a podpory IT implementačních projektů. Během svého působení v EY působil také její v londýnské kanceláři. Ve volném čase se věnuje hlavně rodině a pak také jízdě na koni a horské cyklistice.

Lukáš

Lukáš Mikeska

EY

působí v EY na pozici senior manažer v oddělení IT Advisory. Lukáš má více než 15 let zkušeností v IT poradenství. Vedl řadu projektů v bankovním sektoru, energetice i veřejné správě. Specializuje se na oblasti IT a data governance, transformační projekty v IT a optimalizace provozních modelů IT. Lukáš vystudoval mezinárodní obchod na Vysoké škole ekonomické v Praze. Volný čas rád tráví na golfovém nebo volejbalovém hřišti.

Účastníci


Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace