Akce již proběhla! Do zákulisí médií

Do zákulisí médií


O akci

Jak se vaří média? Jak se vytváří televizní, internetové a tištěné zpravodajství? To se dozvíme od těch nejpovolanějších – šéfredaktora zpravodajství ČT Zdeňka Šámala, ředitele iDnes.cz Jaroslava Kábele a Matěje Huška, ředitele digitálních médií Ringier A
Přihlašování uzavřeno 0

Místo konání na mapě


Praha

Hosté

Jaroslav

Jaroslav Kábele

iDnes.cz

Ředitel iDnes.cz

Matěj

Matěj Hušek

Ringier Axel Springer

Matěj Hušek je ředitelem digitálních médií od roku 2012. Do firmy nastoupil z postu ředitele multimediálního studia NewsLab, v předchozích letech pak působil v oblasti nových médií mj. ve skupině PPF.

Zdeněk

Zdeněk Šámal

Česká televize

Zdeněk Šámal pracoval na pozicích šéfredaktora internetového zpravodajství TV Nova, generálního ředitele televize Z1 a naposledy působil jako poradce a programový ředitel televize Metropol. Profesní život Zdeňka Šámala je spojen s televizí veřejné služby. V České televizi začínal jako redaktor, reportér a moderátor. Později pracoval jako zpravodaj ČT v Rusku a nakonec se stal šéfredaktorem zpravodajství. V roce 2000 Českou televizi poprvé opustil, aby uvedl do života úspěšnou slovenskou zpravodajskou stanici TA3. V roce 2003 se vrátil do ČT a stal se ředitelem zpravodajství. V tomto období stál u zrodu úspěšné zpravodajské stanice ČT24. Funkci zastával do podzimu 2007. Zdeněk Šámal vystudoval Fakultu sociálních věd UK. V roce 2009 zahájil studium pravěké a raně středověké archeologie na Filozofické fakultě UK. Je autorem knih Ruská mafie a Objektivy z Ruska. Zdeňku Šámalovi je 45 let.


Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace