Akce již proběhla! Corinth: 3D výuka z Česka dobývá Silicon Valley

Corinth: 3D výuka z Česka dobývá Silicon Valley


O akci

Letošní první dubnová přednáška BizITu se ponese v duchu revolučních metod ve vzdělávání.

Matouš Tlapák se s námi podělí o příběh brněnského startupu Corinth, který patří k nejoceňovanějším startupům na poli vzdělávacích technologií. Corinth v posledním roce sbíral úspěchy se svou interaktivní 3D knihovnou pro školy Corinth Classroom – díky ní si mohou jak učitelé, tak žáci prohlédnout a „osahat“ části lidského těla ve 3D, stejně jako stavbu rostlin, geometrické vzorce a další. V současnosti jeho pomůcky používají tisíce škol ve 109 zemích světa.

Corinth sídlící v Česku má své zastoupení i v Silicon Valley. V této souvislosti se Matouš zmíní i o poměrně novém projektu Silicon Valley House TV (www.svhouse.tv), který je zdrojem hodnotných informací a know-how a zároveň nepostradatelným průvodcem pro ty, kteří chtějí vstoupit do světa SV.

Po přednášce se již tradičně přesuneme na networking do blízké restaurace, takže pokud s námi chcete probrat aktuální témata z oblasti byznysu a IT, budeme rádi, když se přidáte :)

 

Přihlašování uzavřeno 17 Kdo je přihlášen?

Místo konání na mapě

Náměstí Winstona Churchilla 4
130 67 Praha

Hosté

Matouš

Matouš Tlapák

Corinth s.r.o.

Matouš se po roce cest s Corinthem a SVhousetv vrací zpět do ČR, aby zde dokončil své studium a předal cenné zkušenosti, které během cest nabyl. Matouš je studentem posledního ročníku VŠE a v Corinthu pracuje na pozici Alliances & Partnership - tzn. že se stará o rozvoj globálního obchodu, tj. business development. Práce ve startupu mu dává hodně a umožňuje realizovat jeho touhu cestovat. USA bylo 7. zemí, kde delší čas pobýval.

Účastníci

Zobrazit všechny účastníky


Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace