Akce již proběhla! Jakub Havrlant: Pravidla úspěchu

Jakub Havrlant: Pravidla úspěchu


O akci

Třicetiletý podnikatel a zakladatel investiční skupiny Rockaway představí pravidla, které ho dovedly od studia VŠE k úspěšnému startupu a přes vedení nadnárodní společnosti až k založení vlastní investiční skupiny. Nečekejte univerzální businessové poučky, ale osobní zkušenosti a nepříjemné pravdy.

Jakub Havrlant stojí v čele investiční skupiny Rockaway (http://rockawaycapital.com/), kterou založil v roce 2013 a sjednotil pod ní všechny své investiční aktivity. Spolu se svým týmem je aktivně zapojený do rozvoje projektů ze skupiny, protože je přesvědčený, že investice nejsou jenom o penězích, ale vytváření přidané hodnoty pro začínající projekty. Do internetového podnikání přišel z konzultační firmy Pricewaterhousecoopers, kde pracoval v divizi restrukturalizací podniků již během studia na Vysoké škole ekonomické fakulty Mezinárodního obchodu. Je zakladatelem úspěšného internetového projektu bezrealitky.cz, který vyhrál v soutěžích Startup roku i Projekt roku Křisťálová lupa. Po jeho úspěšném prodeji nadnárodnímu holdingu Allegro Group přijal nabídku vést jeho aktivity na českém, slovenském a baltickém trhu. Allegro na českém trhu provozuje například Aukro nebo Heureku. Z pozice výkonného ředitele holdingu odešel na jaře 2013, aby se mohl věnovat vlastním aktivitám pod hlavičkou Rockaway. 

Přihlašování uzavřeno 0

Místo konání na mapě

Náměstí Winstona Churchilla 4
130 67 Praha

Hosté

Jakub

Jakub Havrlant

Zakladatel bezrealitky.cz, který je přesvědčený, že investice nejsou jenom o penězích, ale vytváření přidané hodnoty pro začínající projekty.


Záznamy z akce

Jakub Havrlant: Pravidla úspěchu

Klikni pro spuštění videa

Ještě nejsi členem Bizitu?

Zaregistruj se a získej výhody

Registrace